Naše IT kurzy

 Excel – základní kurz

Nemusíte se bát, že bychom Vás učili klikat myší, v Excelu se budeme hned od začátku zabývat prací s čísly, tabulkami a grafy. Naučíte se vytvářet tabulky k čemukoli, ať to jsou rodinné finance, firemní seznamy či kalkulace obchodních nabídek.

 Excel – pokročilý kurz

Díky tomuto kurzu již nemusíte ztrácet čas vyhledáváním v odborných příručkách. Naučíme vás pracovat s funkcemi, složitějšími výpočty a databázemi, propojovat jednotlivé tabulky, vytvářet grafy profesionálně a v neposlední řadě svá data také chránit.

 Excel – profesionál

Pomocí propracovaných příkladů se naučíte využívat často používané funkce a jejich vzájemné kombinování.

 Microsoft Word – základní kurz

Word není jen o psaní. Kurz je koncipovaný tak, aby nám po jeho absolvování nečinily problémy úpravy a formátování textu, abychom se dokázali snadno orientovat v dlouhém článku a abychom v něm snadno překontrolovali pravopis.

 Microsoft Word – pokročilý kurz

Přestaňte používat počítač jako drahý psací stroj. Využijte možnosti textového editoru MS Word naplno, pomůže Vám v tom naše pokročilé školení MS Word.

 Microsoft Word – profesionál

Microsoft Word je v současné době snad nejpoužívanější textový editor. Cílem kurzu je naučit posluchače využívat další možnosti programu, pracovat s rozsáhlou dokumentací a provádět náročnější grafické úpravy ve svých dokumentech.

 Microsoft PowerPoint – základní kurz

Kurz účastníky seznámí s tvorbou prezentací, kterými podpoříte akce jako pracovní schůzky, marketingové, vzdělávací a jiné činnosti, pomocí aplikace Microsoft PowerPoint.

 Microsoft PowerPoint – profesionál

Naučte se ještě dokonaleji používat nástroj Microsoft PowerPoint. Kurz je zaměřen na pokročilé funkce prezentačního programu z pohledu technik a metod prezentace. Klade důraz na efektivní využití nástrojů a funkcí programu a to i z pohledu manažerských, prezentačních a komunikačních dovedností.