HLEDÁTE ZAMĚSTNANCE?

  • Postačuje nám 20 minut Vašeho drahocenného času pro jeho specifikaci a zbytek nechte na nás!
  • Sestavíme za Vás inzerát, umístíme ho na vybraných informačních kanálech pod svou hlavičkou, čímž vás zbavíme obtěžujících telefonátů a nekonečných emailů zájemců, posbíráme reakce na inzerát, poctivě pročteme a provedeme předvýběr, ověříme vhodnost a kvalitu kandidátů, provedeme pohovory, vyjádříme se všem nevyhovujícím kandidátům a spoustu dalších nutných nenápadných činností.

 

 Dokážete si představit a spočítat kolik času, který můžete věnovat jiným výdělečným aktivitám, tyto nutné činnosti pro Vás představují?

 Nechte si zpracovat nabídku kalkulace ceny našeho kompletního servisu a sami zvažte, co se Vám vyplatí.

 

 Navíc zaručujeme lákavou garanci na kandidáty, kteří s Vámi podepíší pracovní smlouvu.

 Šetříme Váš čas, energii a finance!

 Garantujeme vysokou kvalitu, profesionalitu, individuální řešení, citlivý přístup.

 

 FIRMÁM NABÍZÍME:

  • Permanent Placement

Potřebujete vyhledat vhodné kandidáty pro obsazení stálých pracovních míst ve Vaší společnosti? Nalezení těch správných lidí do Vašeho týmu je velmi časově a finančně náročný proces. Na libovolnou pracovní pozici Vám nalezneme několik vhodných uchazečů, kteří splňují Vámi požadovaný profil. Od Vás budeme chtít jen si vybrat!

  • Executive Search

Metoda vyhledávání top manažerů a úzce specializovaných odborníků. Cílené oslovení kandidáta, který je předem vytipován ze společností ve stejném nebo příbuzném oboru s Vaší činností.

  • Assessment Centres

Nástroj pro hodnocení kandidátů s ohledem na jejich dovednosti, schopnosti, znalosti a předpoklady pro výkon specifikované pozice.

  • Recruitment Support

Aktivity vztahující se k výběru pracovníků do trvalého pracovního poměru. Tato činnost sestává z několika kroků, nichž můžete využít všechny, nebo jen některé.

 

 

Pro více informací nás kontaktujte:

 

info@alavia.cz

+420 773 790 791

image005