Naše IT kurzy

 Microsoft PowerPoint – základní kurz

Kurz účastníky seznámí s tvorbou prezentací, kterými podpoříte akce jako pracovní schůzky, marketingové, vzdělávací a jiné činnosti, pomocí aplikace Microsoft PowerPoint.

 Microsoft PowerPoint – profesionál

Naučte se ještě dokonaleji používat nástroj Microsoft PowerPoint. Kurz je zaměřen na pokročilé funkce prezentačního programu z pohledu technik a metod prezentace. Klade důraz na efektivní využití nástrojů a funkcí programu a to i z pohledu manažerských, prezentačních a komunikačních dovedností.

 On-line marketing

Kurz vám pomůže zorientovat se v prostředí marketingu na internetu. Provede vás základy online marketingu. Je vhodný pro všechny, kteří chtějí získat přehled v digitálních marketingových kanálech. Kurz je pro vás vhodný také v případě, že máte na starosti firemní web, nebo se zabýváte obchodní činností.

 Microsoft Word – základní kurz

Word není jen o psaní. Kurz je koncipovaný tak, aby nám po jeho absolvování nečinily problémy úpravy a formátování textu, abychom se dokázali snadno orientovat v dlouhém článku a abychom v něm snadno překontrolovali pravopis.

 Microsoft Word – pokročilý kurz

Přestaňte používat počítač jako drahý psací stroj. Využijte možnosti textového editoru MS Word naplno, pomůže Vám v tom naše pokročilé školení MS Word.

 Microsoft Word – profesionál

Microsoft Word je v současné době snad nejpoužívanější textový editor. Cílem kurzu je naučit posluchače využívat další možnosti programu, pracovat s rozsáhlou dokumentací a provádět náročnější grafické úpravy ve svých dokumentech.

 Excel – základní kurz

Nemusíte se bát, že bychom Vás učili klikat myší, v Excelu se budeme hned od začátku zabývat prací s čísly, tabulkami a grafy. Naučíte se vytvářet tabulky k čemukoli, ať to jsou rodinné finance, firemní seznamy či kalkulace obchodních nabídek.

 Excel – pokročilý kurz

Díky tomuto kurzu již nemusíte ztrácet čas vyhledáváním v odborných příručkách. Naučíme vás pracovat s funkcemi, složitějšími výpočty a databázemi, propojovat jednotlivé tabulky, vytvářet grafy profesionálně a v neposlední řadě svá data také chránit.

 Excel – profesionál

Pomocí propracovaných příkladů se naučíte využívat často používané funkce a jejich vzájemné kombinování.

 SEO

Na tomto kurzu se dozvíte proč se vaší firmě SEO vyplatí využívat, jak vaši potencionální klienti vyhledávají na internetu a jak tyto vyhledávače fungují. Dozvíte se o marketingové strategii pomocí klíčových slov, nástrojích SEO a jakým způsobem lze vyhodnocovat přínosy jeho využívání. Na kurzu si vše také prakticky vyzkoušíte.

 Tvorba webových stránek

Svět se mění, a mění se i způsoby marketingu, díky internetu dostává stále novější rozměr.
Kurz tvorba webových stránek je komplexní kurz pro všechny, kteří se chtějí naučit profesionálně vytvářet a spravovat dokonalé webové stránky.

 Cloudové služby

Cloudem nazýváme spolupracující zařízení, jako jsou PC klientské stanice, servery a mobilní zařízení, která využívají internet jako zásobu či fond informačních technologií a služeb. PC zařízení tak mají přístup k nevyčerpatelnému množství výkonných aplikací, výpočetního výkonu a datového úložného prostoru.

 Networking workflow

Mějte přehled o tom, kde a v jakém stavu se nachází Váš dokument či projekt. Pomocí inteligentního úložiště-workflow usnadníte práci svým kolegům a zaměstnancům. Zrychlíte a zdokonalíte své procesy. A snadno připravíte Vaše dokumenty pro archivaci.